• Organizacja pracy szkoły od 31.01. - 18.02.2022

• 1. Zajęcia lekcyjne, dodatkowe, rewalidacyjne i z ppp w oddziale przedszkolnym i klasach 1-4 realizowane są stacjonarnie, natomiast w klasach 5-8 z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na platformie Google Classroom.
            2. W klasach 5-8 zajęcia odbywają się zgodnie z planem zajęć. Długość zajęć 30-45 minut realizowanych na Meet. Obowiązuje włączona kamerka.
            3. Nauczanie indywidualne w klasach 5-8 realizowane jest z tak, jak do tej pory.
            4. Nauczyciele mogą umówić się z uczniami na konsultacje na terenie szkoły.
            5. Zajęcia dla klasy 4a odbywają się w sali nr 7, dla klasy 4b w sali nr 8.

• Zgłoszenia do klasy I na rok szkolny 2022/2023

• Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do zgłaszania dzieci zamieszkałych na terenie obwodu szkoły tj. miejscowości: Bartodzieje, Dębina, Kaliska, Kobylec, Łęgowo, Mikołajewo, Orla, Ostrowo Młyn, Pokrzywnica, Rgielsko, Wiatrowiec, Wiatrowo Las, Wiatrowo os. Leśne do pierwszej klasy na rok szkolny 2022/2023.

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Należy go dostarczyć do dnia 14 lutego do sekretariatu szkoły.

Zalacznik_nr_2-_zgloszenie_do_klasy_I.docx

Danuta Chosińska

dyrektor

• Warsztaty w klasie 2a

• W przedświątecznym tygodniu klasa 2a uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez grupę animacyjną. Uczniowie ozdobili lampion metodą decoupage oraz tańczyli w rytmie ulubionych przebojów. Na koniec dzieci uraczyły się pysznymi goframi. Warsztaty zorganizowała rada klasowa rodziców.

• Mikołajkowy turniej szachowy

• W dniach 10 i 13 grudnia uczniowie rozegrali w bibliotece szkolnej Mikołajkowy Turniej Szachowy. W Wielkim Finale najlepszy okazał się Grzegorz Pytliński. II miejsce zajął Łukasz Meller, a III - Weronika Meller. W turnieju wzięło udział 20 szachistów. Ogromne brawa dla wszystkich uczestników

• Mikołajki

• Jak co roku Rada Samorządu Uczniowskiego zpomocą Rady Rodziców przygotowała "małe co neico" dla swoich koleżanek i kolegów.

• Spotkanie z policjantami

• „Bezpieczeństwo uczniów i odpowiedzialność karna nieletnich” to temat spotkania, które miało miejsce dzisiaj w naszej szkole. Jego celem było poszerzenia kompetencji uczniów w zakresie przestrzegania zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach szkolnych. Uczestniczyli w nim uczniowie klas VII i VIII. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, skorzystaliśmy z pomocy funkcjonariuszy KPP w Wągrowcu- młodszego aspiranta Krzysztofa Szymańskiego i starszej sierżant Anny Perły.

• Zdrowym być

• 24 listopada

Kolorowo i pysznie dziś było u Biedronek, a to za sprawą koktajli z warzyw i owoców. Dziękujemy mamie Marcelinki za ciekawe zajęcia.

• Wycieczka klasy 1a i 4b

• "Bombowa wycieczka " to wspólny wyjazd klasy 1a i 4b do fabryki bombek w Gnieźnie. Warsztaty kreatywność zdobienia bombek uświetniły miłą atmosferę.

• Akademia Przyszłości

• W dniu 19 listopada zainaugurowaliśmy program Akademia Przyszłości.

Czworo uczniów naszej szkoły bierze udział w programie. Poprzez cotygodniowe zajęcia z indywidualnym tutorem kształtowane jest poczucie własnej wartości i rozwijane są mocne strony. Zajęcia mają na celu nauczyć ich jak samodzielnie pokonywać dotychczasowe trudności i z podniesioną głową patrzeć w przyszłość oraz realizować swój potencjał, marzenia i aspiracje.

• Zajęcia z kultury regionu

• Klasa 5a w trakcie zajęć dodatkowych z kultury regionu zapoznała się z biografią i twórczością patronki naszej szkoły. Na podstawie zdobytych informacji uczniowie wykonali w grupach lapbooki o Marii Konopnickiej.

#rokkonopnickiej

• ul. Kolejowa 14, 62-100 Wągrowiec Poland
      • Dyrektor: Danuta Karczewska Wicedyrektor: Anna Brzezińska
      • Sekretariat czynny w godz. 7.45 - 15.15. Sekretariat obsługuje Katarzyna Ratajczak.